@

Één contactpersoon voor al je vragen

Korte lijnen

Snel schakelen

Ervaren internationaal team

Het APC Handling team bestaat uit gedreven professionals met de drive om dagelijks het verschil te maken voor onze klanten. Met onze jarenlange internationale ervaring in de logistiek van bederfelijke goederen, begrijpen we de uitdagingen van klanten en weten wij als geen ander wat er nodig is om versproducten in optimale conditie de deur uit te laten gaan. Binnen APC werken we met vaste contactpersonen voor onze klanten. Zij overzien het gehele proces, handelen pro-actief en zorgen voor een snel antwoord op al je vragen. 
 

Het team

Magdalena Stefanska | Sales & operational Key Account manager | mstefanska@iphandlers.nl | 0297-747232

Rene Baan | Sales manager | rbaan@iphandlers.nl |
+31 (0)6-41552045

George Tsjilingarian | Airfreight export manager | gtsjilingarian@iphandlers.nl | 0297 -747224

Bob Helsloot | Operational Excellence & Business Development | bhelsloot@iphandlers.nl | 0297-747247

Ronald Vis | Operational Key Accountmanager | rvis@iphandlers.nl | 0297-747233

Jan Dobbe | Manager team Vrijmakers

Edwin Stuik | General Manager | estuik@apchandling.nl | 0297-747266

Aldo Shehu | Warehouse manager

Fatih Kaya | Operational Key Accountmanager | fkaya@iphandlers.nl | 0297-747262

Noordpolderweg 13

2431 JH Aalsmeer

The Netherlands

0297 7474 299

Info@apchandling.nl

APC handling 2022 – 2025